Medalówki - wieszaki na medale w najlepszej cenie

Gdzie znajdziesz wieszaki na medale w cenie lepszej niż na Allegro? W naszym sklepie! Mamy dla Ciebie oryginalne medalówki stworzone przez polskiego producenta. Nie musisz już chować swoich trofeów w szafkach i szufladach - powieś je! Zmotywuj bliską Ci osobę do osiągania kolejnych sukcesów sportowych - daj jej miejsce do prezentacji osiągnięć. W tej sekcji znajdziesz produkty w specjalnej, obniżonej cenie.

W naszym sklepie dostaniesz starannie wykonane, stalowe listwy z uchwytami przeznaczone do eksponowania złotych, srebrnych, miedzianych oraz pamiątkowych krążków zdobytych w najróżniejszych dyscyplinach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Medalówki lepsze niż na Allegro

Nasze medalówki powstały z pasji do sportu i motywacji do zdobywania kolejnych trofeów. Wiemy, jak ważna dla biegaczy i wszystkich sportowców jest chęć opowiadania historii o swoich sukcesach i pokonywaniu własnych słabości. Nagroda za udział w zawodach to pamiątka, która powinna mieć specjalne miejsce w życiu zawodników sportowych.

Dlatego oferujemy tylko oryginalne wieszaki na medale, które otrzymały prawo ochronne na wzór użytkowy nadane przez Urząd Patentowy RP. Przyznane nam prawo mówi o tym, że nasz produkt to nowe i użyteczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą wyeksponować sportową część swojego życia. Nazwa "Wieszaki na medale" została zgłoszona jako słowny znak towarowy.

Niestety medalówki dostępne na Allegro często wykonane są z plastiku lub drewna i szybko się łamią. Nasze wieszaki wykonane są ze stali o grubości 2,5 mm, co sprawia, że są trwałe i mocne. Każdy z nich jest osobno malowany i proszkowany, co sprawia, że są po prostu piękne.

Oryginalny wieszak medalówka dla biegacza i sportowca

Z myślą o zawodnikach różnych dziedzin sportowych przygotowaliśmy szeroką ofertę autorskich wieszaków na medale, której próżno szukać na serwisach aukcyjnych typu Allegro. Artykuły zakupione w naszym sklepie to produkt przeznaczony do prezentacji osiągnięć w bieganiu, triathlonie, badmintonie, duathlonie, gimnastyce, hokeju, line skatingu, koszykówce, hippice i sportach konnych, narciarstwie i skokach narciarskich, nordic walkingu, piłce ręcznej, piłce nożnej, pływaniu, rugby, short tracku, siatkówce, strzelectwie, szachach, sztukach walki, tenisie i tenisie stołowym, tańcu, waterpolo, wioślarstwie, zumbie czy żeglarstwie.

W ofercie znajdziesz się wieszaki na trofea dla dorosłych zawodników, jak i dla dzieci. Trudno znaleźć takie medalówki na Allegro czy innych portalach.

Medalówki - wieszaki na medale to oryginalny prezent

Dokładamy starań, by każdy z naszych produktów był najwyższej próby. Czy znajdziesz takie medalówki na Allegro? Chcemy, żeby nasze wieszaki były co najmniej tak dobre, jak efekty treningów i sportowych zmagań, które zawisną na uchwytach pod napisem “I LOVE SWIMMING”, “FIGHT!” albo “MOJE MARATONY”.

Wspieramy sportowców, dlatego pragniemy, aby ich osiągnięcia godnie prezentowały się na ścianie - czy to w domu, czy w klubie sportowym. Minimalistyczny design i najwyższa jakość oferowanych przez nas wieszaków to gwarancja, że oferowane przez nas elementy wystroju będą pasowały do każdego wnętrza.

Nie czekaj i daj nagrodę sobie lub komuś, kogo doceniasz - podaruj mu oryginalną medalówkę od wieszakinamedale.pl!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl